Meditace spojených srdcí

 

MEDITACE SPOJENÝCH SRDCÍ

Meditace spojených srdcí je vysoce pokročilou meditační technikou zaměřenou na dosažení kosmického vědomí nebo osvícení.  Je zároveň i službou Zemi, protože energie na planetě Zemi mohou být do určité míry harmonizovány žehnáním celé Zemi milující laskavostí, mírem, radostí a dobrou vůlí.

V meditaci je nejprve aktivována srdeční čakra (centrum soucitu, radosti, lásky) a pak korunní čakra (centrum osvícení, duchovní lásky a jednoty). Provádí-li člověk meditaci spojených srdcí, proudí do aktivované korunní čakry božská  energie, kterou by jasnozřivý člověk viděl jako zářivé bílé světlo, které proudí do korunní čakry a rozlévá se po celém těle.

Proč by lidé měli provádět meditaci spojených srdcí:

  • vytváří vnitřní mír, relaxuje tělo a zklidňuje mysl
  • pročišťuje auru a čakry a způsobuje, že jsou psychologicky stabilnější
  • urychluje duchovní rozvoj
  • energetizuje mozkové buňky a zvyšuje mentální kapacitu
  • rozvíjí intuitivní schopnosti
  • žehnání planetě Zemi láskou a mírem je služba světu

 

PŘIJĎTE MEZI NÁS

Pořádáme pravidelné meditace s možností zkušebního pránického ošetření pro veřejnost. 

Praha – od března 2018 každé sudé pondělí v 18.00 hod. (5.3., 19.3., 16.4., 30.4. a dále) Adresa: Centrum Loreto, Štorchova 5, Praha 8

Kontakt: Ivana 773 185 102 a Eva 721 112 894

 

Plzeň – od března 2018 každý čtvrtek v 17.00 hod. (1.3., 8.3., 15.3., 22.3. a dále) Adresa: Bezručova 5, 1.patro (naproti Café Regner), Plzeň

Kontakt: Ivana 773 185 102

Cena: Dobrovolný příspěvek

Dále nabízíme osobní pránické ošetření na místě v rámci kurzů po celé republice nebo i na dálku.  Konzultace s ošetřením trvá přibližně 45 - 60 minut. První konzultace je  za zaváděcí cenu 500 Kč. Další pránická ošetření jsou dle dohody.

 

PRÁNICKÁ PORADNA

Dále nabízíme osobní pránické ošetření na místě v rámci kurzů po celé republice nebo i na dálku.  Konzultace s ošetřením trvá přibližně 45 - 60 minut. První konzultace je  za zaváděcí cenu 500 Kč. Další pránická ošetření jsou dle dohody.