Otázky a odpovědi

 • Nejsem si jistý, zda je Pranic Healing ten správný seminář pro mě.

Můžete absolvovat  první den kurzu a sám uvidíte. Když nám na konci prvního dne řeknete, že pro Vás seminář nemá význam a že nemáte zájem  kurz dokončit, tak Vám bude kurzovné vráceno v plné výši. Nabídka ale platí pouze první den semináře. Druhý den obdrží každý účastník certifikát from IISI (The Institute for Inner Studies, Inc. v Manile na Filipínách).

 

 • Jak může pránické léčení (Pranic Healing) pomoci?
 • Může pomoci rodičům v několika hodinách snížit vysokou horečku jejich dětí  a ve většině případů jí během jednoho nebo dvou dnů vyléčit.
 • Ve většině případů může téměř okamžitě ulevit při bolestech hlavy, nadýmání, bolestech zubů a svalových bolestech.
 • Kašel a chřipku lze obvykle vyléčit za jeden nebo dva dny. Poruchu vyměšování lze ve většině případů vyléčit v několika hodinách.
 • Při závažnějších onemocněních, jako jsou problémy s očima, s játry, ledvinami a srdeční problémy, lze v mnoha případech v několika sezeních ulevit a v několika měsících je vyléčit.
 • Urychluje třikrát nebo víckrát ozdravný proces, než je jeho normální rychlost.

 

 • Nemám s energetickým léčením žádné zkušenosti ani schopnosti. Mohu se to naučit?

Pránickému léčení se dá snadno naučit. Každý zdravý člověk s průměrnou inteligencí, průměrnou schopností  koncentrace a otevřeným přístupem se může v relatině krátké době naučit pránickému léčení. Je to tak snadné, jako se naučit řídit. Jeho základní techniky a principy se lze naučit v několika sezeních. Tak jako řízení i pránické léčení vyžaduje mnoho cviku a času k dosažení jistého stupně výkonnosti.

 

 • Jak seminář probíhá? Potřebuji si vzít něco s sebou?

Seminář Pranic Healing – Léčení pránou 1.stupeň je intenzivní dvoudenní seminář, který probíhá v sobotu a v neděli obvykle od 9.00 do 18.00 hodin. V poledne je hodinová přestávka na oběd.  Na seminář je vhodné si přinést poznámkový blok a tužku. Kdysi vyšla v češtině kniha Léčení pránou, ale v současné době už není v knihkupectvích k dostání. Výhledově by měly být vydány nové knihy.

 

 • Co je to prána?

Prána je vitální energie nebo životní síla, která udržuje tělo naživu a zdravé. V řečtině se nazývá pneuma, Japonci ji nazývají ki, Číňané čchi, v hebrejštině se nazývá ruah, což znamená “dech života.” 

Prána může být též vyslána k jinému člověku za účelem léčení. Lidé s velkým nadbytkem prány mají sklon způsobovat, že se lidé kolem nich cítí lépe a živěji.

 

 • Jak se Pranic Healing liší od ostatních škol?

Pranic Healing nabízí pečlivě propracované vědomosti o “energii” a velké množství  technik se snadnou aplikací.

Škola Mistra Choa Kok Sui vám pomůže zlepšit všechny aspekty života -  fyzické zdraví a psychické zdraví, inteligenci, mezilidské vztahy, spiritualitu.